adresa:
Gradsko dramsko kazalište Gavella
Frankopanska 8-10
10000 Zagreb
gavella@gavella.hr
OIB: 23901219315

centrala:
tel: +385 (0)1 4849 222
blagajna:
tel: +385 (0)1 4864 616

Dražen Ferenčina, ravnatelj
tel: +385 (0)1 4864 614
drazen.ferencina@gavella.hr

Marina Fakac, voditeljica produkcije
tel: +385 (0)1 4864 613
mob: +385 (0)91 622 8033
marina.fakac@gavella.hr

Tomica Hrupelj, voditelj marketinga, prodaje i promidžbe
tel: +385 (0)1 4864 600
mob: +385 (0)91 323 6262
tomica.hrupelj@gavella.hr

Martina Matota, stručna suradnica za odnose s javnošću
tel: +385 (0)1 4864 604
mob: +385 (0)98 291 779
martina.matota@gavella.hr

Vjekoslava Bach Vasić, administratorica u promidžbi
tel: +385 (0)1 4864 602
mob: +385 (0)91 6127 364
vjeka.bach@gavella.hr

Daša Baošić Paulić, organizatorica prodaje
tel: +385 (0)1 4864 601
mob: +385 (0)98 291 778
dasa.baosic@gavella.hr

Dubravko Mihanović, dramaturg
tel: +385 (0)1 4864 618
mob: +385 (0)98 291 255
dubravko.mihanovic@gavella.hr

Goran Jerosimović, voditelj tehničke službe
tel: +385 (0)1 4864 620
mob: +385 (0)99 544 5834
goran.jerosimovic@gavella.hr

Nevenka Šarušić, voditeljica računovodstva
tel: +385 (0)1 4864 609
mob. +385 (0)98 9751 212
nevenka.sarusic@gavella.hr

Višnja Kos, stručna referentica za javnu nabavu
tel: +385 (0)1 4864 605
mob: +385 (0)98 291 771
visnja.kos@gavella.hr
nabava@gavella.hr

Kristina Bertanjoli, tajnica ustanove - pravnica
tel: +385 (0)1 4864 648
mob: +385 (0)91 610 4074
kristina.bertanjoli@gavella.hr

Leonora Petračić-Kladar, stručnjak zaštite na radu i zaštite od požara
tel: +385 (0)1 4864 619
mob: +385 (0)99 211 0735
leonora.petracic.kladar@gavella.hr

Slijedi na repertoaru

no photo

GDK Gavella na gostovanju

Što na podu spavaš

Četvrtak, 29. rujna 19:30 h

no photo

GDK Gavella na gostovanju

Hotel Zagorje

Četvrtak, 06. listopada 20:00 h

no photo

GDK Gavella na gostovanju

Što na podu spavaš
PREMIJERA u NP - u Sarajevo
Festival MESS

Nedjelja, 09. listopada 19:30 h