DATE
TIME
HALL
DATE TIME PLAY NAME HALL buy ticket

Saturday, 25.2.2023.

19:30

Kazalište Virovitica

Saturday, 25. February 2023.

19:30

Tena – Chronicle of a Beauty Ruined
- u sklopu Festivala VIRKAS
Kazalište Virovitica

Saturday, 25.2.2023.

20:00

Gradsko Satiričko kazalište ‘Kerempuh’

Saturday, 25. February 2023.

20:00

P R E M I J E RA
Gradsko Satiričko kazalište ‘Kerempuh’

Sunday, 26.2.2023.

20:00

Gradsko Satiričko kazalište ‘Kerempuh’

Sunday, 26. February 2023.

20:00

Prodaja ulaznica: GSK "Kerempuh"
Gradsko Satiričko kazalište ‘Kerempuh’

Wednesday, 1.3.2023.

20:00

Kulturni i multimedijski centar Bjelovar

Wednesday, 01. March 2023.

20:00

Kulturni i multimedijski centar Bjelovar

Thursday, 2.3.2023.

19:30

Kazalište Virovitica

Thursday, 02. March 2023.

19:30


- u sklopu Festivala VIRKAS
Kazalište Virovitica

Friday, 3.3.2023.

20:00

Gradsko Satiričko kazalište ‘Kerempuh’

Friday, 03. March 2023.

20:00

Prodaja ulaznica: GSK "Kerempuh"
Gradsko Satiričko kazalište ‘Kerempuh’

Monday, 6.3.2023.

19:30

KKD I.B. Mažuranić, Slavonski Brod

Monday, 06. March 2023.

19:30

KKD I.B. Mažuranić, Slavonski Brod

Sunday, 12.3.2023.

20:00

Theater Akzent, Beč, Austrija

Sunday, 12. March 2023.

20:00

Tena – Chronicle of a Beauty Ruined Theater Akzent, Beč, Austrija

Sunday, 19.3.2023.

20:00

Dom kulture Đurđevac

Sunday, 19. March 2023.

20:00

Dom kulture Đurđevac

Thursday, 23.3.2023.

19:30

POU Slatina

Thursday, 23. March 2023.

19:30

POU Slatina

Sunday, 26.3.2023.

20:00

Gradsko Satiričko kazalište ‘Kerempuh’

Sunday, 26. March 2023.

20:00

Prodaja ulaznica: GSK "Kerempuh"
Gradsko Satiričko kazalište ‘Kerempuh’

Thursday, 27.4.2023.

20:00

Hrvatsko narodno kazalište Šibenik

Thursday, 27. April 2023.

20:00

Hrvatsko narodno kazalište Šibenik

Monday, 8.5.2023.

20:00

POU M. A. Relković - Nova Gradiška

Monday, 08. May 2023.

20:00

POU M. A. Relković - Nova Gradiška