DATE
TIME
HALL
DATE TIME PLAY NAME HALL buy ticket

Thursday, 6.10.2022.

20:00

Centar za kulturu Čakovec

Thursday, 06. October 2022.

20:00

Hotel Zagorje
Centar za kulturu Čakovec

Sunday, 9.10.2022.

19:30

Narodno pozorište Sarajevo

Sunday, 09. October 2022.

19:30

Što na podu spavaš
PREMIJERA u NP - u Sarajevo
Festival MESS
Narodno pozorište Sarajevo

Monday, 10.10.2022.

19:30

Narodno pozorište Sarajevo

Monday, 10. October 2022.

19:30

Što na podu spavaš
PREMIJERA u NP - u Sarajevo
Narodno pozorište Sarajevo

Tuesday, 11.10.2022.

19:30

Narodno pozorište Sarajevo

Tuesday, 11. October 2022.

19:30

Što na podu spavaš
Narodno pozorište Sarajevo

Monday, 17.10.2022.

20:00

Pozorište Zoran Radmilović

Monday, 17. October 2022.

20:00

Što na podu spavaš
Gostovanje u Zaječaru
Pozorište Zoran Radmilović

Wednesday, 19.10.2022.

20:00

Gradsko kazalište Požega

Wednesday, 19. October 2022.

20:00

Tena - kronika raspada jedne ljepote
Gradsko kazalište Požega

Monday, 24.10.2022.

20:00

POU Slatina

Monday, 24. October 2022.

20:00

Tena - kronika raspada jedne ljepote
POU Slatina

Wednesday, 26.10.2022.

20:00

Dom kulture Brčko

Wednesday, 26. October 2022.

20:00

Djetinjstvo u Agramu
Susreti pozorišta/ kazališta Brčko Distrikt BiH
Dom kulture Brčko

Wednesday, 9.11.2022.

20:00

INK Pula

Wednesday, 09. November 2022.

20:00

Naš razred
INK Pula

Sunday, 13.11.2022.

20:00

Dom kulture Kristalna kocka vedrine

Sunday, 13. November 2022.

20:00

Tena - kronika raspada jedne ljepote
- gostovanje u GK - u Sisak
Dom kulture Kristalna kocka vedrine

Sunday, 20.11.2022.

20:00

Theater Akzent, Beč, Austrija

Sunday, 20. November 2022.

20:00

Naš razred
Theater Akzent, Beč, Austrija

Thursday, 24.11.2022.

19:30

Srpsko narodno pozorište - Novi Sad

Thursday, 24. November 2022.

19:30

Što na podu spavaš
Srpsko narodno pozorište - Novi Sad

Friday, 25.11.2022.

19:30

Srpsko narodno pozorište - Novi Sad

Friday, 25. November 2022.

19:30

Što na podu spavaš
Srpsko narodno pozorište - Novi Sad

Saturday, 26.11.2022.

19:30

Srpsko narodno pozorište - Novi Sad

Saturday, 26. November 2022.

19:30

Što na podu spavaš
Srpsko narodno pozorište - Novi Sad